Потрібна допомога військовослужбовцям військової частини 3008 Національної гвардії України

Військовослужбовців цієї частини, які беруть безпосередню участь у антитерористичні операції у східних областях України, для якісного виконання службово-бойових завдань наобхідно забезпечити наступними матеріальними засобами:

1. Казани ємкістю 15-30 літрів.

2. Пластмасові ємкості для води об’ємом 50-200 літрів.

3. Набори кухарського приладдя та спецодягу.

4. Бензопили та цепки, шини, мастила.

5. Агрегати резервного живлення.

6. Молотки, плоскогубці, пили ручні.

7. Кабель електричний.

8. Електрообігрівачі різних типів.

9. Плівка поліетиленова.

10. Термобілизна або білизна натільна зимова.

11. Чоботи утеплені типу «Аляска».

12. Валянки з калошами.

13. Каремати.

14. Спальні мішки.

Захисники України чекають на допомогу!

Для підприємств, установ, організацій, підприємців, громадян, які можуть надати таку допомогу, повідомляємо адресу та контакти військової частини 3008: 21007, вул. Некрасова, 72, м. Вінниця, тел. 61-80-10 vv3008-vinnitsa@ukr.net.