Позачергове засідання комісії

08.02.2019 року, відбулось позачергове засідання комісії з питань захисту прав дитини при районній державній адміністрації. На розгляд дорадчого органу було винесено низку життєво-важливих питань, серед яких  питання про влаштування дітей-сиріт та дітей  позбавлених батьківського піклування в дитячий будинок сімейного типу та вибуттям дитини в біологічну сім’ю з будинку дитини..

За результатами підготовлених службою  у справах дітей райдержадміністрації  висновків, заслухавши окремі думки та пояснення учасників засідання, комісією були прийняті відповідні рішення, які передані за компетенцією на виконання.