Тульчинщина – це край хліборобів-трударів закоханих у пісню, це сучасний промислово-торговельний регіон, що прагне розвитку, це осередок творчої інтелігенції, відомої далеко за межами району, це священна земля наших далеких предків-слов’ян.

Правила безпеки на воді

Напередодні літнього народного свята Івана Купала, сектор цивільного захисту райдержадміністрації та Тульчинський районний сектор УДСНС України у Вінницькій області нагадує про необхідність дотримання правил безпеки на воді. У спекотну погоду більшість мешканців намагається провести свій відпочинок поблизу води на річках, озерах, ставках та інших водоймах. Вода приносить багато задоволення людям дисциплінованим, обачливим, але вона може завдати багато прикрих неприємностей людям, які не дотримуються правил безпечної поведінки на воді. З настанням теплої пори року та купального сезону люди потяглися до водойм. З початку 2014 року в області на водних об’єктах загинуло 30  осіб, з них 4 дитини. Аналіз випадків загибелі показує, що всі вони були пов’язані з :
- грубим порушенням загиблими громадянами правил поведінки на воді;
- особистою необережністю;
- недоглядом батьків і дорослих за дітьми;
- купанням у необладнаних місцях та у нетверезому стані.     
 
                                       Шановні Тульчинці!
Відпочиваючи на воді, необхідно завжди пам’ятати про небезпеку.
 
Під час купання забороняється:
залазити на попереджувальні знаки, буї, бакени; стрибати у воду з човнів, катерів, споруд, не призначених для цього; пірнати з містків, дамб, причалів, дерев, високих берегів; використовувати для плавання такі небезпечні засоби, як дошки, колоди, камери від автомобільних шин та інше знаряддя, не передбачене для плавання; плавати на плавзасобах у місцях, відведених для купання; вживати спиртні напої; підпливати близько до плавзасобів, які йдуть неподалік від місць купання; допускати у воді грубі ігри, які пов'язані з обмеженням руху рук і ніг у воді; подавати помилкові сигнали небезпеки, заходити глибше, ніж по пояс людям, які не вміють плавати.
Звертаємо особливу увагу дорослих на проведення роз'яснювальної роботи з дітьми вдома, у дитячих оздоровчих установах.
 
Також рекомендуємо у дні соціальної напруженості або масових гулянь без особливої потреби не виходити зайвий раз на вулицю, не шукайти пригод.
Пам’ятайте: безпека наша і наших дітей залежить тільки від нас самих!
Вернуться