Представники району взяли участь в обласному онлайн-семінарі

13 червня 2019 року голова райдержадміністрації Віталій Чуба, заступник голови районної ради Надія Григорьєва, керівник апарату райдержадміністрації Тетяна Найда, керуючий справами виконавчого апарату районної ради Віталій Вільчинський, секретар Тульчинської міської ради об’єднаної територіальної громади Оксана Трач, керівники ряду державних установ, структурних підрозділів райдержадміністрації, міської ради, сільські, селищні голови (секретарі) взяли участь у обласному онлайн-семінарі «Актуальні питання діяльності органів місцевого самоврядування».

Семінар провів голова Вінницької обласної ради Анатолій Олійник. Доповідачами були голова Української асоціації аграрного експорту Дмитро Крошка, представники ряду департаментів облдержадміністрації, обласної Асоціації органів місцевого самоврядування.