Тульчинщина – це край хліборобів-трударів закоханих у пісню, це сучасний промислово-торговельний регіон, що прагне розвитку, це осередок творчої інтелігенції, відомої далеко за межами району, це священна земля наших далеких предків-слов’ян.

Продали більше 1 автомобіля за рік – сплатіть ПДФО

Дохід, отриманий протягом звітного (податкового) року фізичною особою - платником податку від продажу (обміну) одного з об’єктів рухомого майна у вигляді легкового автомобіля та/або мотоцикла, та/або мопеда, не підлягає оподаткуванню.
 У разі продажу протягом року 2 і більше об’єктів такого майна отриманий платником дохід підлягає оподаткуванню за ставкою 5 % (п.167.2 ст.167 ПК).
 Дохід від продажу (обміну) легкового автомобіля, мотоцикла, мопеда визначається виходячи з ціни, зазначеної в договорі купівлі-продажу, але не нижче середньоринкової вартості відповідного транспортного засобу або не нижче його оціночної вартості, визначеної згідно із законом (за вибором платника податку).
 Крім того,  Тульчинське відділення Немирівської ОДПІ  нагадує платникам, що з 11.06.2013 р. набрав чинності Порядок визначення середньоринкової вартості легкових автомобілів, мотоциклів, мопедів.
Вернуться