Пропаганда здорового способу життя

В рамках соціальних ініціатив Президента України «Діти майбутнє України» з метою розвитку кожного учня, пропаганди  здорового способу життя, поширення розвитку олімпійського руху в Тульчинській районній ДЮСШ 13-14 вересня пройшло спортивне свято з нагоди Дня фізичної культури і спорту.
На урочисте відкриття свята завітали голова Тульчинської районної державної адміністрації Анатолій Степанович Бузік, міський голова Валерій Михайлович Весняний, перший заступник голови райдержадміністрації Віталій Іванович Побережник, завідувач сектору з питань  фізичної культури та спорту райдержадміністрації  Сергій Володимирович Чепернатий, велика кількість дітей, студентів та громада міста.
У змаганнях з вільної боротьби взяли участь 76 учасників, двох вікових груп   І – 1999-2001н.р, ІІ – 2002 н.р. та молодші учні. Хороший рівень боротьби, техніку виконання  прийомів та волю до перемоги показали кращі спортсмени відділення: Роман Рябошенко, Владислав Зозуляк, Ярослав Кіт, Андрій Дужак, Данило Михальченко, Андрій Хоменко, Карен Аветесян, які відповідно стали чемпіонами та призерами у своїх вагових категоріях.