Проведення рейду «Неблагополучні сім’ї» на території Кинашівської та Кирнасівської громад

9 вересня 2019 року з метою захисту прав та законних інтересів дітей, начальником служби у справах дітей Віталієм Поліщуком, завідувачем сектору з питань опіки та піклування служби у справах дітей Юлією Федоровою, головним спеціалістом служби у справах дітей Катериною Матвієвою спільно з ст.. інспектором ювенальної превенції Тульчинського ВП Немирівського ВП ГУ НП у Вінницькій області Олесею Омелянчук, начальником відділу соціальної роботи Тульчинського РЦ СССДМ Наталією Скибенко та представником Кинашівської сільської ради Тетяною Ніколайчук проведено профілактичний рейд «Неблагополучні сім’ї» на території с. Кинашів, с. Нестерварка   та смт. Кирнасівка, під час якого було обстежено неблагополучні сім’ї, діти яких перебувають у складних життєвих обставинах.
В результаті відпрацювання з батьками проведено профілактично-роз’яснювальні бесіди,  надано рекомендації щодо покращення  стану виконання батьківських обов’язків відносно дітей та складено адміністративні протоколи  за незалежне виконання батьківських обов’язків.