Тульчинщина – це край хліборобів-трударів закоханих у пісню, це сучасний промислово-торговельний регіон, що прагне розвитку, це осередок творчої інтелігенції, відомої далеко за межами району, це священна земля наших далеких предків-слов’ян.

Проведено робочу нараду щодо організації вуличної акції «Хода за свободу»

12 жовтня 2018 року  за ініціативи управління соціального захисту населення райдержадміністрації проведено робочу нараду щодо вирішення організаційних питань  проведення вуличної акції «Хода за свободу» з нагоди відзначення Європейського дня боротьби з торгівлею людьми. В нараді взяли участь фахівці  управлінь, служб, відділів райдержадміністрації, представники професійно – технічних навчальних закладів міста, органів Національної поліції, районної газети «Тульчинський край»,  фахівці  Тульчинської філії Вінницького обласного центру зайнятості.

Вулична акція «Хода за свободу» -  це мовчазна і мирна хода, яку організовують в світі вже п’ять років поспіль на захист мільйонів чоловіків, жінок та дітей, які зараз знаходяться у рабстві. В Україні в 2018 році до цієї акції долучаються усі міста країни. Небайдужі громадяни вийдуть аби об’єднати зусилля для подолання хвороби 21-го століття – сучасного рабства.       

Вулична акція „Walk for Freedom/Хода за свободу” відбудеться 18 жовтня 2018 року. Збір та реєстрація учасників ходи за адресою: м.Тульчин, вул. Миколи Леонтовича, 62  о 12.00 год .

Вернуться