Тульчинщина – це край хліборобів-трударів закоханих у пісню, це сучасний промислово-торговельний регіон, що прагне розвитку, це осередок творчої інтелігенції, відомої далеко за межами району, це священна земля наших далеких предків-слов’ян.

  • Представники району взяли участь в обласному онлайн-семінарі

    13 червня 2019 року голова райдержадміністрації Віталій Чуба, заступник голови районної ради Надія Григорьєва, керівник апарату райдержадміністрації Тетяна Найда, керуючий справами виконавчого апарату районної ради Віталій Вільчинський, секретар Тульчинської м ....

  • Перемога Тульчинських футболістів у виїздному матчі

    08 червня пройшов черговий тур зональних змагань Вінницької обласної ліги сільського аматорського футболу серед дорослих команд сезону 2019 року, що проводить Вінницька територіальна організації «Колос». Збірна Тульчинського району, яку предста ....

  • Звернення громадян і надання їм матеріальної допомоги

    12 червня 2019 року під керівництвом голови районної державної адміністрації Віталія Чуби відбулося чергове засідання комісії з питань розгляду звернень громадян. Членами комісії розглянуто 25 звернень від жителів району, зокрема від малозабезпечених верст ....

Проведено виховну годину щодо переваг легального працевлаштування

11 жовтня 2018 року в  методичному  кабінеті ВПУ № 41 м. Тульчина,  відповідно до Плану спільних заходів з питань детінізації доходів громадян та зайнятості населення у Вінницькій області, затвердженого першим заступником голови обласної державної адміністрації   А. Гижком від 02.07.2018 року № 01.01-18/769, проведено виховну годину зі студентами випускних курсів на тему «Зайнята людина - це щаслива людина, а офіційно зайнята людина - це не тільки щаслива, а і соціально захищена людина» .
У виховній годині  взяли участь заступник начальника управління соціального захисту населення Тульчинської райдержадміністрації Олександр Мокринський, завідувач сектором праці та соціально-трудових відносин управління соціального захисту населення Тульчинської райдержадміністрації Михайло Бакунчик, голова комісії з припинення діяльності Тульчинського об’єднаного управління ПФУ Вінницької області Олег Боровський, головний державний інспектор Тульчинського відділення Немирівської ОДПІ ГУ ДФС у Вінницькій області Аліна Чорноморець, провідний фахівець з профорієнтації відділу надання соціальних послуг Тульчинської районної філії Вінницького обласного центру зайнятості  Тетяна Ференець та студенти закладу.
До уваги студентів було доведено інформації щодо наслідків, до яких призводить нелегальна зайнятість і виплата заробітної плати в «конвертах», та про переваги  легального працевлаштування, а також наголошено, що тільки легальна праця може забезпечити  майбутнє кожного із них.
В  ході виховної години, учасниками зустрічі студентам були надані вичерпні відповіді на їх запитання, а також повідомлено, за якими телефонами вони можуть звертатись в подальшому у разі виникнення проблемних питань з трудового законодавства.
Вернуться