Тульчинщина – це край хліборобів-трударів закоханих у пісню, це сучасний промислово-торговельний регіон, що прагне розвитку, це осередок творчої інтелігенції, відомої далеко за межами району, це священна земля наших далеких предків-слов’ян.

Проведено виховну годину щодо переваг легального працевлаштування

11 жовтня 2018 року в  методичному  кабінеті ВПУ № 41 м. Тульчина,  відповідно до Плану спільних заходів з питань детінізації доходів громадян та зайнятості населення у Вінницькій області, затвердженого першим заступником голови обласної державної адміністрації   А. Гижком від 02.07.2018 року № 01.01-18/769, проведено виховну годину зі студентами випускних курсів на тему «Зайнята людина - це щаслива людина, а офіційно зайнята людина - це не тільки щаслива, а і соціально захищена людина» .
У виховній годині  взяли участь заступник начальника управління соціального захисту населення Тульчинської райдержадміністрації Олександр Мокринський, завідувач сектором праці та соціально-трудових відносин управління соціального захисту населення Тульчинської райдержадміністрації Михайло Бакунчик, голова комісії з припинення діяльності Тульчинського об’єднаного управління ПФУ Вінницької області Олег Боровський, головний державний інспектор Тульчинського відділення Немирівської ОДПІ ГУ ДФС у Вінницькій області Аліна Чорноморець, провідний фахівець з профорієнтації відділу надання соціальних послуг Тульчинської районної філії Вінницького обласного центру зайнятості  Тетяна Ференець та студенти закладу.
До уваги студентів було доведено інформації щодо наслідків, до яких призводить нелегальна зайнятість і виплата заробітної плати в «конвертах», та про переваги  легального працевлаштування, а також наголошено, що тільки легальна праця може забезпечити  майбутнє кожного із них.
В  ході виховної години, учасниками зустрічі студентам були надані вичерпні відповіді на їх запитання, а також повідомлено, за якими телефонами вони можуть звертатись в подальшому у разі виникнення проблемних питань з трудового законодавства.
Вернуться