Рятувальники закликають громадян дотримуватися правил пожежної безпеки

Головне управління ДСНС України у Вінницькій області повідомляє, що 11 квітня в с.Михайлівка Ямпільського району на території одного з приватних домогосподарств під час спалювання сміття загинула однорічна дитина.
За попередніми даними, 21-річна мати залишила дитину у візочку поблизу багаття. Коляска покотилася з пагорба у багаття. Від отриманих опіків дівчинка загинула на місці події.
Обставини події з'ясовуються працівниками нацполіції.
Рятувальники закликають громадян дотримуватися правил пожежної безпеки. Не слід випалювати суху траву та сміття на присадибних ділянках, розводити відкритий вогонь поруч із господарчими будівлями, а також залишати недопалки та сірники на сухій трав’янистій підстилці. Будьте обережні з вогнем!