Щодо функціонування гарячої лінії з протидії торгівлі людьми

До відома мешканців та гостей району!

Управління соціального захисту населення повідомляє про те, що з метою зменшення випадків потрапляння громадян України у ситуацію торгівлі людьми Мінсоцполітики докладає зусилля у цьому напрямку.

На даний час, функціонує урядова «гаряча лінія» 1545, яка дозволяє оперативно вирішувати проблемні питання, які порушуються у зверненнях громадян. Разом з тим, функціонує національна безкоштовна «гаряча лінія» 527 з протидії торгівлі людьми та консультування мігрантів Представництва Міжнародної організації з міграції в Україні.

В Вінницькій області діє «гаряча лінія» з питань попередження насильства та протидії торгівлі людьми – (0432) 60 - 20 – 20.