Тульчинщина – це край хліборобів-трударів закоханих у пісню, це сучасний промислово-торговельний регіон, що прагне розвитку, це осередок творчої інтелігенції, відомої далеко за межами району, це священна земля наших далеких предків-слов’ян.

  • Валерій Коровій у Тульчині представив громаді нового голову райдержадміністрації

    18 серпня 2018 року в залі засідань адміністративного будинку м. Тульчина голова Вінницької обласної державної адміністрації Валерій Коровій ознайомив запрошених на зустріч представників громадськості, депутатського корпусу району, керівників підприємств, уста ....

  • Президент України призначив нового голову Тульчинської райдержадміністрації

    Відповідно до Розпорядження Президента України Петра Порошенка від 17 серпня №118/2018-рп, головою Тульчинської районної державної адміністрації Вінницької області призначено Віталія Чубу. Згідно із нормативним документом, новий очільник Тульчинського район ....

  • Нарада в райдержадміністрації

    13 серпня 2018 року в конференц-залі адміністративного будинку районної ради та райдержадміністрації голова райдержадміністрації Микола Підболячний провів апаратну нараду за участю керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, державних установ і ор ....

Семінар-нарада з питань підведення підсумків ведення галузі тваринництва Тульчинського району в 2013 році

24 грудня 2013 року в ПАТ «Дружба ВМ» с.Шура-Копіївська Тульчинського району відбулась семінар-нарада з питань підведення підсумків ведення галузі тваринництва Тульчинського  району в 2013 році, на яку були запрошенні керівники та головні зоотехніки сільськогосподарських підприємств що замаються тваринницькою галуззю.
В нараді приймали участь голова райдержадміністрації Бузік А.С., перший заступник голови РДА Побережник В.І., начальник управління агропромислового розвитку Паламар О.С., начальник управління ветеринарної медицини Онуфрійчук О.С., директор ДП «Тульчинське племпідприємство» Моркляк В.М. та директор Тульчинського технікуму ветеринарної медицини БНАУ Моркляк М.І.
Розпочалась нарада з огляду реконструйованих приміщень тваринницьких ферм ПАТ «Дружба ВМ» (керівник Хворостовський В.М.), де учасники і гости семінару змогли познайомитись з технологією утримання та годівлі ВРХ в господарстві.
Пленарну частину семінару розпочав голова РДА Бузік А.С., після чого з доповіддю виступив начальник управління АПР Паламар О.С., який доповів про стан справ тваринницької галузі району та керівники інших служб, що забезпечують діяльність галузі тваринництва району. При підведенні підсумків наради відбулось обговорення з керівниками с/г підприємств шляхів нарощення поголів’я та підвищення продуктивності с/г тварин. Всім учасникам були роздані методичні матеріали з примірними раціонами годівлі ВРХ та іншою корисною інформацією.
Вернуться