Тульчинщина – це край хліборобів-трударів закоханих у пісню, це сучасний промислово-торговельний регіон, що прагне розвитку, це осередок творчої інтелігенції, відомої далеко за межами району, це священна земля наших далеких предків-слов’ян.

  • Наших земляків нагородили до Дня місцевого самоврядування

    6 грудня 2018 року, в приміщенні обласної державної адміністрації відбулись урочистості з нагоди Дня місцевого самоврядування, який, щорічно відзначають 7 грудня. Встановлення цього свята пов’язане із визнанням місцевого самоврядування як вагомої складо ....

  • Робочий візит до Богданівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ст

    За дорученням голови Тульчинської райдержадміністрації Чуби В.В., перший заступник голови райдержадміністрації Боровський О.В., в.о. відділу освіти і спорту райдержадміністрації Чепернатий С.В. відвідали з робочим візитом Богданівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів. ....

  • Відбулася колегія райдержадміністрації

    5 грудня 2018 року в в залі засідань районної ради та райдержадміністрації голова райдержадміністрації Віталій Чуба провів засідання колегії райдержадміністрації за участю заступника голови районної ради Надії Григорьєвої, сільських, селищних голів та секретар ....

Семінар-нарада з питань підведення підсумків ведення галузі тваринництва Тульчинського району в 2013 році

24 грудня 2013 року в ПАТ «Дружба ВМ» с.Шура-Копіївська Тульчинського району відбулась семінар-нарада з питань підведення підсумків ведення галузі тваринництва Тульчинського  району в 2013 році, на яку були запрошенні керівники та головні зоотехніки сільськогосподарських підприємств що замаються тваринницькою галуззю.
В нараді приймали участь голова райдержадміністрації Бузік А.С., перший заступник голови РДА Побережник В.І., начальник управління агропромислового розвитку Паламар О.С., начальник управління ветеринарної медицини Онуфрійчук О.С., директор ДП «Тульчинське племпідприємство» Моркляк В.М. та директор Тульчинського технікуму ветеринарної медицини БНАУ Моркляк М.І.
Розпочалась нарада з огляду реконструйованих приміщень тваринницьких ферм ПАТ «Дружба ВМ» (керівник Хворостовський В.М.), де учасники і гости семінару змогли познайомитись з технологією утримання та годівлі ВРХ в господарстві.
Пленарну частину семінару розпочав голова РДА Бузік А.С., після чого з доповіддю виступив начальник управління АПР Паламар О.С., який доповів про стан справ тваринницької галузі району та керівники інших служб, що забезпечують діяльність галузі тваринництва району. При підведенні підсумків наради відбулось обговорення з керівниками с/г підприємств шляхів нарощення поголів’я та підвищення продуктивності с/г тварин. Всім учасникам були роздані методичні матеріали з примірними раціонами годівлі ВРХ та іншою корисною інформацією.
Вернуться