Шановні жителі Тульчинського району, дорогі друзі!

Від імені районної державної адміністрації та районної ради вітаємо всіх з Новим 2015 роком та Різдвом Христовим!

Відходить у минуле важкий і тривожний 2014 рік. Він запам’ятався нам напруженим пошуком Україною власного шляху розвитку, широкою громадською активністю. Нашу зрілість, цілеспрямованість, перспективність підтвердили Революція Гідності, Угода про асоціацію з ЄС, відродження Збройних Сил України і оборона нашої територіальної цілісності від зовнішніх та внутрішніх загроз. На часі – реалізація комплексу невідкладних реформ, практичне єднання влади і широкої громадськості навколо державотворчих ідей, спільних зусиль заради позитивних змін у суспільстві.
Напередодні цих чудових свят висловлюємо слова подяки і шани всім трудівникам району за самовіддану, наполегливу працю, за вагомі результати, досягнуті в галузях агропромислового комплексу, промислового виробництва і підприємництва, в соціальній, освітній, культурній сферах. Доля країни, перспектива суспільного розвитку, глибока економічна модернізація економіки – в наших руках!
Щиро бажаємо кожному міцного здоров’я, віри, оптимізму, виваженості, мудрості і неодмінно – світлого родинного щастя. Миру, злагоди та добра вам, дорогі земляки!

З Новим роком та Різдвом Христовим!

З повагою
голова                                                             голова районної
райдержадміністрації                                   ради
                        Микола Підболячний                   Олексій Авраменко