Шановні жителі Тульчинського району!

На даний час по всій території України застосовується обмеження на споживання електричної енергії.

Кожна область та райони України мусять функціонувати за встановленими лімітами. Їх перевищення може спричинити аварійне відключення електропостачання.

У зв’язку з цим необхідно максимально обмежити споживання електроенергії в години пікових навантажень (з 07:00 до 10:00 та з 17:00 до 22:00 годин).

Щоб уникнути таких небажаних наслідків районна державна адміністрація  закликає керівників підприємств та організацій до скоординованих дій для максимальної економії електроенергії, в тому числі забезпечити освітлення вулиць на мінімально необхідному рівні, скоротити або припинити освітлення вуличної реклами та громадських будівель.