Тульчинщина – це край хліборобів-трударів закоханих у пісню, це сучасний промислово-торговельний регіон, що прагне розвитку, це осередок творчої інтелігенції, відомої далеко за межами району, це священна земля наших далеких предків-слов’ян.

Школа комп'ютерної грамотності для пенсіонерів у Тиманівці

Уже третій сезон при Тиманівській бібліотеці-філії працює школа комп’ютерної грамотності, серед учнів якої є і пенсіонери.
Тепер тиманівські пенсіонери освоюють ази комп'ютерної грамотності. Першими учнями школи комп'ютерної грамотності стали понад 10 пенсіонерів, яких бібліотекар навчає користуватися комп'ютером та Інтернетом. Після курсу занять, пенсіонери зможуть самостійно працювати в on-line режимі, а також здійснювати по Інтернету необхідні покупки, спілкуватися з друзями та ін. У цієї категорії людей з'являться нові інтереси, друзі, і взагалі можливість спілкуватися з усім світом відразу.
Бажаючих навчитися комп'ютерній грамотності виявилося значно більше, ніж очікувалося. Це говорить про те, що  тиманівські пенсіонери теж йдуть в ногу з часом, а бібліотека людям у цьому сприяє.
Вернуться