Скасування деяких довідок

Про скасування деяких довідок

ДПІ у Тульчинському районі звертає увагу платників податків на те, що з 27 березня 2013 року набрала чинності постанова Кабміну від 20.03.2013 N 169 "Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України з питань соціального захисту населення", зазначеною постановою скасовується необхідність отримання громадянами в податкових органах довідок про те, що особа не перебуває на обліку як фізична особа - підприємець, та про відсутність даних про доходи цієї особи.

Крім цього, розширюється інформаційний обмін між державними органами та передбачається використовувати:

відомості з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців - для підтвердження наявності (відсутності) державної реєстрації фізичної особи - підприємця;

відомості державного реєстру фізичних осіб - платників податків - для підтвердження відсутності даних про доходи особи.

(Лист     "Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України з питань соціального захисту населення"    від 08.04.2013 N 487/7/99-9918-17)