«Снігороньки - 2015 року»

24 грудня 2014 року за підтримки Тульчинської міської ради був проведений святковий Новорічний конкурс, в програмі якого змагались 11 дівчаток віком від 11 до 18 років за статус «Снігороньки - 2015 року».

Учасниці демонстрували свої таланти – акторські здібності, вокальні та хореографічні дані, презентували свої кулінарні страви.

Свято проходило на казково оформленій сцені районного будинку культури. Атмосферу новорічного дійства доповнили кращі художні колективи міста. Усі учасники святкового дійства були нагороджені подарунками та солодощами.