Станьте патронатними вихователями!!!

14 травня 2019року для педагогічних колективів Бортницької та Тарасівської ЗОШ був проведений захід «Станьте патронатними вихователями». Директор Тульчинського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Капелюшна О. П. висвітлила інформацію щодо сімейного патронату та проблемні питання пов’язані з даною комплексною послугою. Під час бесіди учасники отримали відповіді на свої запитання, поділились враженнями від почутого та отримали рекламні буклети з короткою інформацією та телефонами для довідок.