Тульчинщина – це край хліборобів-трударів закоханих у пісню, це сучасний промислово-торговельний регіон, що прагне розвитку, це осередок творчої інтелігенції, відомої далеко за межами району, це священна земля наших далеких предків-слов’ян.

Святий Миколай, дітей привітай!

19 грудня 2014 року в Тульчинському районному будинку дітей та юнацтва з нагоди дня Святого Миколая відбулось свято, яке розпочало цикл новорічно-різдвяних заходів в районі. До дітей з багатодітних родин, дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, школярів, батьків з вітальним словом звернулися голова райдержадміністрації Галина Роспутна та начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Микола Богач, які привітали всіх з днем Святого Миколая, побажали мирного неба, здоров’я, успіхів, Божого благословення, висловили надію, що Новий 2015-й рік подарує нашій багатостраждальній землі, народу, дітям мирне та щасливе життя.

В святковій концертній програмі виступили найкращі дитячі вокальні, хореографічні колективи районного будинку дітей та юнацтва, окремі виконавці. Учасники святкового дійства подякували голові райдержадміністрації, управлінню соціального захисту населення райдержадміністрації за подаровані солодощі. Діти з багатодітних родин, діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування отримали подарунки.   

Вернуться