Тульчинщина – це край хліборобів-трударів закоханих у пісню, це сучасний промислово-торговельний регіон, що прагне розвитку, це осередок творчої інтелігенції, відомої далеко за межами району, це священна земля наших далеких предків-слов’ян.

Святкування Міжнародного Дня захисту дітей

1 червня відбулось святкування Міжнародного Дня захисту дітей. Тульчинським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді було проведено конкурс малюнку на асфальті  «Світ очима дітей», в якому  взяли участь всі бажаючі діти району. Переможцями стали: І місце – колектив учнів ЗОШ №1, м. Тульчин, І місце – танцювальний колектив «Топ Денс» с. Крищенці, ІІ місце – колектив Дитячого ортопедичного санаторію м. Тульчин. Усі учасники та переможці отримали подарунки від районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.
Продовженням свята став концерт, організований районним будинком дітей та юнацтва. Дітей та батьків привітали з Міжнародним Днем захисту дітей голова районної державної адміністрації  Роспутна Г. Г. та директор РБДЮ Мельник Л. М.
Увазі глядачів було запропоновано номери зразкового ансамблю бального танцю «Елегія» (керівник Білик С. А.), зразковий вокальний ансамбль «Домісолька» (керівник Сліденко В.І.), народний танцювальний колектив «Лілея» (керівник Джуринська  В.І.), сольні виступи Траски Даніеля, Дерев’яги Ірини, Дідик Катерини, Брижатої Діани, Подунай Анюти, Ляшенко Алли, Борисенко Дарії, Штогріної Анни та Суліган Анастасії.
Хочеться побажати усім дітям та батькам здоров’я і успіхів.
Вернуться