Свято державних службовців

21 червня 2013 року голова райдержадміністрації Анатолій Бузік, голова районної ради Олексій Авраменко привітали державних службовців структурних підрозділів райдержадміністрації, інших державних установ у районі з Днем державної служби, нагородили кращих працівників Почесними грамотами, Подяками райдержадміністрації та районної ради.

У вітальному слові голова райдержадміністрації наголосив на необхідності сумлінно виконувати всі завдання Президента України, Уряду та керівництва облдержадміністрації, бути достойними представниками держави у районі, системно співпрацювати з органами місцевого самоврядування, громадськими формуваннями, активом територіальних громад.