Тульчинщина – це край хліборобів-трударів закоханих у пісню, це сучасний промислово-торговельний регіон, що прагне розвитку, це осередок творчої інтелігенції, відомої далеко за межами району, це священна земля наших далеких предків-слов’ян.

Свято матері та сім’ї відбулося в Тульчині

З нагоди відзначення Міжнародного дня матері та дня сім’ї 16 травня 2019 року в Тульчинському РБК відбулися урочистості за участю заступника голови райдержадміністрації Вадима Шклярука, заступника Тульчинського міського голови об’єднаної територіальної громади Алли Поваляєвої, депутата Вінницької обласної ради, голови громадської організації «Життя та розвиток громад» Лариси Білозір. Відділ культури райдержадміністрації спільно із центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді організував свято, за підтримки служби у справах дітей райдержадміністрації, управління соціального захисту райдержадміністрації та міської ради.

Представникам багатодітних та прийомних сімей району були вручені Подяки, квіти. Для всіх присутніх прозвучали тематичні музичні та літературні твори у виконанні майстрів мистецтв, у т.ч. представників Тульчинського районного літературно-мистецького об’єднання «Оберіг».

Вернуться