Свято місцевого самоврядування

7 грудня 2017 року в залі засідань Тульчинської районної ради відбулися урочистості з нагоди відзначення Дня місцевого самоврядування.
Присутніх у залі щиро вітали голова райдержадміністрації Микола Підболячний, заступник голови районної ради Надія Григорьєва, голова райкому працівників державних установ Любов Котляр.
Музичні вітання з нагоди професійного свята присутнім дарували учасники аматорських колективів «Росинка» (керівник Кобцева Г.Ю.) та  «Заграва» (керівник Тихоліз О.О.)  районного будинку культури,  сімейний дует з смт. Кирнасівки Богдан та Олена Стогній.