Тульчинщина – це край хліборобів-трударів закоханих у пісню, це сучасний промислово-торговельний регіон, що прагне розвитку, це осередок творчої інтелігенції, відомої далеко за межами району, це священна земля наших далеких предків-слов’ян.

Тимчасові довідки про сплату утилізаційного збору треба буде обміняти

Тульчинське відділення Немирівської ОДПІ нагадує, що з 1 вересня 2013 року набрали чинності зміни до Податкового кодексу України, внесені Законом України від 04.07.2013 №422-VII „Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо сплати екологічного податку за утилізацію знятих з експлуатації транспортних засобів та вдосконалення деяких податкових норм”.
Міндоходів рекомендує митницям видавати тимчасові довідки про сплату або звільнення від сплати екологічного податку за транспортні засоби за встановленими формами, що мають бути затверджені КМУ, відповідний проект рішення якого було оприлюднено 10.09.13 р. на офіційному веб-порталі Міндоходів.
Форма довідки про сплату податку за утилізацію знятих з експлуатації транспортних засобів та форма довідки про звільнення від сплати цього податку встановлюється Кабінетом Міністрів України та є документами суворої звітності. Міністерством розроблено та оприлюднено на офіційному Веб-порталі проект рішення Уряду про затвердження форм довідок: http://minrd.gov.ua/diyalnist-/regulyatorna-politika-/regulyatorna-politika/2013-rik/110392.html
 Оскільки такі довідки є документами суворої звітності і на виготовлення їх бланків потрібен час, з метою недопущення затримок в реєстрації ТЗ і напруги серед осіб, які ввезли їх на митну територію України, митниці Міндоходів будуть видавати тимчасові довідки, зазначаючи номер митної декларації в якості номера такої довідки. При цьому, такі довідки будуть замінені в місячний термін після оприлюднення Міндоходів інформації про початок обміну.
Вернуться