Тульчинщина – це край хліборобів-трударів закоханих у пісню, це сучасний промислово-торговельний регіон, що прагне розвитку, це осередок творчої інтелігенції, відомої далеко за межами району, це священна земля наших далеких предків-слов’ян.

  • Тульчин урочисто відзначив свою 411-ту річницю!

    22 вересня 2018 року в урочистостях з нагоди Дня міста Тульчина взяв участь заступник голови облдержадміністрації Олександр Крученюк. В районному будинку культури Тульчинський міський голова Валерій Весняний приймав вітання на адресу тульчинців і об’єдна ....

  • Президент України звернувся до Верховної Ради зі Щорічним посланням

    20 вересня 2018 року Президент України Петро Порошенко виступив у Верховній Раді України зі Щорічним посланням про внутрішнє і зовнішнє становище України. Глава держави на початку виступу зазначив, що сьогодні Парламент голосуватиме за зміни до Конституції про ....

  • Керівники району привітали ветеранів підпільно-партизанського руху

    21 вересня 2018 року в Тульчинському краєзнавчому музеї з нагоди відзначення Дня партизанської слави відбулася зустріч керівництва району з учасниками підпільно-партизанського руху в Україні в роки Другої світової війни 1939-1945 років. Голова райдержадміністр ....

Триває весняна акція з озеленення та благоустрою району

У районі продовжуються роботи з благоустрою території населених пунктів. Так, у рамках акції великий обсяг робіт проведено з упорядкування територій населених пунктів та придорожніх смуг уздовж автомобільних доріг загального користування, об’єктів масового перебування населення.
До виконання заходів  з очищення узбіч та придорожніх смуг від порослі долучились працівники  структурних підрозділів райдержадміністрації, районної  ради, районних установ та організацій.
Також, у рамках акції, проведено заходи з відновлення лісових насаджень та їх збереження. Так, працівники ДП «Тульчинський райагроліс», залучивши представників райдержадміністрації та інших районних служб, провели висадку 62 тис. саджанців  на площі 22,4 га.
Крім того, силами ДП «Тульчинського ЛМГ» проведено висадку 350 тис. саджанців на площі 105 га.
Активна участь в заходах з благоустрою, поліпшення стану довкілля, озеленення, прибирання й ліквідації стихійних звалищ сміття, поліпшення естетичного та санітарного стану – це буде реальний внесок кожного жителя району до належного екологічного та санітарного стану Тульчинського району.
Вернуться