Тульчинщина – це край хліборобів-трударів закоханих у пісню, це сучасний промислово-торговельний регіон, що прагне розвитку, це осередок творчої інтелігенції, відомої далеко за межами району, це священна земля наших далеких предків-слов’ян.

  • Голова провів робочу нараду в райдержадміністрації

    18 травня 2018 року відбулась робоча нарада, яку провів голова райдержадміністрації Микола Підболячний за участю першого заступника голови райдержадміністрації Віталія Побережника, заступника голови районної ради Надії Григорьєвої, першого заступника Тульчинсь ....

  • Президент України зустрівся зі Спеціальним представником США по Україні

    Президент України Петро Порошенко провів зустріч зі Спеціальним представником США по Україні Куртом Волкером. Співрозмовники обговорили ситуацію на Донбасі та відзначили важливість розгортання миротворчої місії ООН на його окупованій частині. Петро П ....

  • «Калинові мости» - в Тульчині!

    17 травня 2018 року в м. Тульчині відбувся ІІІ обласний молодіжний етно-фестиваль «Калинові мости», присвячений Всесвітньому дню вишиванки. Головна сцена та виставкові майданчики були розгорнуті на території палацу Потоцьких. Учасників-митців і чис ....

Триває весняна акція з озеленення та благоустрою району

У районі продовжуються роботи з благоустрою території населених пунктів. Так, у рамках акції великий обсяг робіт проведено з упорядкування територій населених пунктів та придорожніх смуг уздовж автомобільних доріг загального користування, об’єктів масового перебування населення.
До виконання заходів  з очищення узбіч та придорожніх смуг від порослі долучились працівники  структурних підрозділів райдержадміністрації, районної  ради, районних установ та організацій.
Також, у рамках акції, проведено заходи з відновлення лісових насаджень та їх збереження. Так, працівники ДП «Тульчинський райагроліс», залучивши представників райдержадміністрації та інших районних служб, провели висадку 62 тис. саджанців  на площі 22,4 га.
Крім того, силами ДП «Тульчинського ЛМГ» проведено висадку 350 тис. саджанців на площі 105 га.
Активна участь в заходах з благоустрою, поліпшення стану довкілля, озеленення, прибирання й ліквідації стихійних звалищ сміття, поліпшення естетичного та санітарного стану – це буде реальний внесок кожного жителя району до належного екологічного та санітарного стану Тульчинського району.
Вернуться