Тульчинщина – це край хліборобів-трударів закоханих у пісню, це сучасний промислово-торговельний регіон, що прагне розвитку, це осередок творчої інтелігенції, відомої далеко за межами району, це священна земля наших далеких предків-слов’ян.

  • Президент підписав Закон про припинення дії договору про дружбу з Росією

    Президент Петро Порошенко підписав Закон України «Про припинення дії Договору про дружбу, співробітництво і партнерство між Україною та Російською Федерацією». «Непродовження договору з Росією слід розглядати не як епізод, а як частину наш ....

  • Привітали повного кавалера Орденів Трудової Слави

    10 грудня 2018 року в смт. Кирнасівка заступник голови райдержадміністрації Вадим Шклярук, начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Микола Богач і Кирнасівський селищний голова Тамара Процишина вручили Подяку райдержадміністрації ....

  • Наших земляків нагородили до Дня місцевого самоврядування

    6 грудня 2018 року, в приміщенні обласної державної адміністрації відбулись урочистості з нагоди Дня місцевого самоврядування, який, щорічно відзначають 7 грудня. Встановлення цього свята пов’язане із визнанням місцевого самоврядування як вагомої складо ....

Триває весняна акція з озеленення та благоустрою району

У районі продовжуються роботи з благоустрою території населених пунктів. Так, у рамках акції великий обсяг робіт проведено з упорядкування територій населених пунктів та придорожніх смуг уздовж автомобільних доріг загального користування, об’єктів масового перебування населення.
До виконання заходів  з очищення узбіч та придорожніх смуг від порослі долучились працівники  структурних підрозділів райдержадміністрації, районної  ради, районних установ та організацій.
Також, у рамках акції, проведено заходи з відновлення лісових насаджень та їх збереження. Так, працівники ДП «Тульчинський райагроліс», залучивши представників райдержадміністрації та інших районних служб, провели висадку 62 тис. саджанців  на площі 22,4 га.
Крім того, силами ДП «Тульчинського ЛМГ» проведено висадку 350 тис. саджанців на площі 105 га.
Активна участь в заходах з благоустрою, поліпшення стану довкілля, озеленення, прибирання й ліквідації стихійних звалищ сміття, поліпшення естетичного та санітарного стану – це буде реальний внесок кожного жителя району до належного екологічного та санітарного стану Тульчинського району.
Вернуться