Тульчинці – чемпіони області з вільної боротьби

12-13 травня 2018 року в м. Вінниця проводився Чемпіонат області з вільної боротьби серед чоловіків та жінок. В змаганнях взяли участь збірні команди м. Вінниці « Спартак», МДЮСШ №5, м. Хмільник, райони: Барський, Тростянецький, Ямпільський, Крижопільський, Тульчинський. Загальна кількість учасників - 132 борців та борчинь.

Змагання пройшли цікаво та видовищно, адже змагалися досвідченні майстри килима і амбіційна молодь. Збірна команда Тульчинського району посіла Перше призове місце. Друге місце виборола команда міста Хмільник. Трете місце посіла команда Барського району. В активі тульчинських борців – 3 золотих, 2 срібних, 3 бронзових медалей.

I місце посіли: Ратушняк Сергій- кат.79 кг., Зозуляк Владислав-кат.92кг. Хоменко Андрій кат.-65 кг.

II місця посіли: Юрківський Руслан- кат.70 кг.,Кіт Ярослав кат.74 кг.

III місця посіли: Попроцький Микола – кат.70 кг. Мисько Артем- кат 76 кг., Іванюк Олександр - кат. 79 кг.,

V місця посіли: Непийвода Валерій кат.-79 кг., Яланецький Юрій – кат.86 кг. Барабан Сергій- кат.70 кг.(тренери Опалінський Л.А., Ратушняк С.М.).

Вітаємо призерів змагань!