Тульчинщина – це край хліборобів-трударів закоханих у пісню, це сучасний промислово-торговельний регіон, що прагне розвитку, це осередок творчої інтелігенції, відомої далеко за межами району, це священна земля наших далеких предків-слов’ян.

Тульчинські волейболісти повернулись з перемогою!

17 серпня 2019 року в м. Немирові відбулись зональні змагання з волейболу в рамках обласних літніх сільських спортивних ігор Вінниччини, що проводяться Вінницькою територіальною організацією «Колос».
Учасниками змагань були команди Немирівського, Тиврівського і Тульчинського районів. В першому матчі в наполегливій боротьбі тульчинські волейболісти перемогли суперників з Немирівського району 2-1. В другому матчі Немирівська команда перемогла суперників з Тиврівського району 2-0. В заключному поєдинку на майданчик вийшли наші земляки та волейболісти з Тиврівського району. Тульчинські волейболісти перемогли суперника з рахунком 2-0. Таким чином, наша збірна волейбольна команда стала переможцем групи та вийшла до фінальних ігор турніру, що відбудеться у м. Вінниці 7-8 вересня 2019 року.
 
За збірну команду Тульчинського району виступали:
Куцан Максим – капітан – с. Тиманівка;
Савченко Ростислав – с. Кинашів;
Дорів Артем – с. Кинашів;
Рєзнік Олег – с. Кинашів;
Пустовіт Олександр – с. Кинашів;
Пустовіт Дмитро – с. Кинашів;
Братчук Богдан – с. Тиманівка;
Каракой Денис – с. Кинашів.
 
Вітаємо наших спортсменів!
Вернуться