Тульчинщина – це край хліборобів-трударів закоханих у пісню, це сучасний промислово-торговельний регіон, що прагне розвитку, це осередок творчої інтелігенції, відомої далеко за межами району, це священна земля наших далеких предків-слов’ян.

  • Глава Уряду презентував звіт роботи Кабінету Міністрів за підсумками третього кварталу

    Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман представив квартальний звіт роботи Уряду і звернув увагу на незмінність пріоритетів роботи Кабінету Міністрів. В їх числі – економічне зростання, безпека й оборона, боротьба з корупцією, інвестиції в людсь ....

  • Знову найкращі

    На запрошення Одеської обласної федерації футболу юні футболісти ДЮСШ м.Тульчина взяли участь у міжобласному турнірі з міні-футболу серед юнаків 2005-2006 років народження приуроченого до Дня захисника України. Турнір проходив на базі Окнянської ДЮСШ Одеської ....

  • День захисника України – всенародне свято

    14 жовтня 2017 року в м. Тульчині в рамках відзначення в державі Дня захисника України та Дня Українського козацтва відбулись урочисті районні заходи за участю першого заступника голови райдержадміністрації Віталія Побережника, заступника голови районної ради ....

Тульчинське об’єднане управління Пенсійного фонду України Вінницької області інформує

Відповідно до Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій з 01.10.2017 року» Тульчинським об’єднаним управлінням Пенсійного фонду України Вінницької області в два етапи проведено перерахунки пенсій:
 На першому етапі було проведено  осучаснення заробітної плати та зменшення величини оцінки страхового стажу до 1% з якого обчислена пенсія, та розрахунок нового розміру пенсії з використанням прожиткового мінімуму, який встановлений на 1 травня 2017року. Для працюючих пенсіонерів з використанням прожиткового мінімуму за даними пенсійної справи. При цьому наявний понаднормовий страховий стаж не обмежується.
На другому етапі було проведено  перерахунок пенсій відповідно до Закону України „Про Державний бюджет на 2017рік” з використанням прожиткового мінімуму встановленого на 1 грудня 2017року збільшеного на 79,00грн.
Зазначені перерахунки було проведено 32459 пенсіонерам в.т.ч  по Тульчинському району 17716 пенсіонерам, по Немирівському району 14743 пенсіонерам.  Додаткова потреба в коштах склала 10,9 млн.грн., в.т.ч  по Тульчинському району 6,1млн. грн.. по Немирівському району 4,8млн. грн.  Середній розмір підвищення пенсій по Тульчинському району склав 344грн.97 коп. по Немирівському району 321грн. 93коп.    
           Виплата доплат до нового розміру пенсій в розмірі понад 140грн., що сформувалися внаслідок проведених перерахунків  буде проведена за додатковими відомостями в строк до 25 жовтня 2017року.
Вернуться