Тульчинщина – це край хліборобів-трударів закоханих у пісню, це сучасний промислово-торговельний регіон, що прагне розвитку, це осередок творчої інтелігенції, відомої далеко за межами району, це священна земля наших далеких предків-слов’ян.

  • На сесії районної ради

    22 березня 2018 року в м. Тульчині відбулася 22 сесія Тульчинської районної ради 7 скликання, яку провела заступник голови районної ради Надія Григорьєва. В роботі сесії взяв участь перший заступник голови райдержадміністрації, депутат районної ради Віталій По ....

  • Запровадження гнучкого коридору пенсійного віку

    Чинна система призначення пенсій потребує вдосконалення. Оскільки існуючі в ній недоліки вже призвели до серйозних проблем. По-перше, це критичне для пенсійної системи співвідношення пенсіонерів і тих, хто має їх утримувати. На сьогодні станом на 1 березня ....

  • Свято волейболу

    17 березня 2018 року у спортивній залі Тульчинської ДЮСШ відбувся ФІНАЛ ПЕРШОЇ ЛІГИ «АМАТОРСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ЛІГИ» серед чоловічих команд сезону 2017-2018років., який розіграли збірні команди Бершадського, Могилів-Подільського, Тростянецького ....

Тульчинське об’єднане управління Пенсійного фонду України Вінницької області інформує

Відповідно до Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій з 01.10.2017 року» Тульчинським об’єднаним управлінням Пенсійного фонду України Вінницької області в два етапи проведено перерахунки пенсій:
 На першому етапі було проведено  осучаснення заробітної плати та зменшення величини оцінки страхового стажу до 1% з якого обчислена пенсія, та розрахунок нового розміру пенсії з використанням прожиткового мінімуму, який встановлений на 1 травня 2017року. Для працюючих пенсіонерів з використанням прожиткового мінімуму за даними пенсійної справи. При цьому наявний понаднормовий страховий стаж не обмежується.
На другому етапі було проведено  перерахунок пенсій відповідно до Закону України „Про Державний бюджет на 2017рік” з використанням прожиткового мінімуму встановленого на 1 грудня 2017року збільшеного на 79,00грн.
Зазначені перерахунки було проведено 32459 пенсіонерам в.т.ч  по Тульчинському району 17716 пенсіонерам, по Немирівському району 14743 пенсіонерам.  Додаткова потреба в коштах склала 10,9 млн.грн., в.т.ч  по Тульчинському району 6,1млн. грн.. по Немирівському району 4,8млн. грн.  Середній розмір підвищення пенсій по Тульчинському району склав 344грн.97 коп. по Немирівському району 321грн. 93коп.    
           Виплата доплат до нового розміру пенсій в розмірі понад 140грн., що сформувалися внаслідок проведених перерахунків  буде проведена за додатковими відомостями в строк до 25 жовтня 2017року.
Вернуться