Тульчинщина – це край хліборобів-трударів закоханих у пісню, це сучасний промислово-торговельний регіон, що прагне розвитку, це осередок творчої інтелігенції, відомої далеко за межами району, це священна земля наших далеких предків-слов’ян.

  • Відбулися районні урочистості з нагоди 28-ї річниці Незалежності України

    З нагоди 28-ї річниці Незалежності України 24 серпня 2019 року в Тульчинському РБК голова райдержадміністрації Віталій Чуба, заступник голови районної ради Надія Григорьєва, Тульчинський міський голова Валерій Весняний та новообраний народний депутат України Л ....

  • Державний прапор – символ України

    28-а річниця Незалежності України в Тульчині: урочисте підняття Державного Прапора України за участю голови райдержадміністрації Віталія Чуби, заступника голови районної ради Надії Григорьєвої, Тульчинського міського голови Валерія Весняного та широкої громадс ....

  • 24 серпня – 28-а річниця незалежності України

    Шановні тульчинці, дорогі друзі, співвітчизники! Від імені районної державної адміністрації та районної ради сердечно вітаємо всіх жителів району із знаменною державною датою – 28-ю річницею незалежності України. 24 серпня 1991 року почався відлік ....

Учасники наради в райдержадміністрації розглянули важливі питання

15 липня 2019 року відбулась апаратна нарада, яку провів голова райдержадміністрації Віталій Чуба. Нарада проведена за участю заступника голови районної ради Надії Григорьєвої, першого заступника голови райдержадміністрації Олега Боровського, керівника апарату райдержадміністрації Тетяни Найди, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, інших державних установ і організацій, районних ЗМІ.

Про зменшення надходжень єдиного податку 4 групи до бюджету за І півріччя 2019 року та наявність компенсаторів щодо збільшення місцевих бюджетів району в 2019 році доповідала начальник Немирівського управління ГУ ДФС у Вінницькій області Лілія Пастушенко.

Про епідеміологічну ситуацію в Тульчинському районі доповідав завідувач відділення епідеміологічних досліджень відокремленого структурного підрозділу Тульчинський міжрайонний відділ лабораторних досліджень ДУ «Вінницький обласний лабораторний центр» МОЗ України Анатолій Черниш.

Крім того, голова райдержадміністрації обговорив з учасниками наради актуальні питання розвитку галузей освіти і медицини в районі та ін.    

За підсумками наради безпосередні виконавці отримали відповідні доручення, виконання яких контролюватимуть голова і заступники голови райдержадміністрації.

Вернуться