Українсько-сербський бізнес-форум

З метою покращення економічного розвитку Вінницької області та налагодження тісних партнерських відносин між представниками бізнес-кіл Вінницької області та Республіки Сербія повідомляємо.

6-7 червня 2013р. відбудеться офіційний візит Президента України В.Януковича до Республіки Сербія.

У рамках цього візиту планується проведення українсько-сербського бізнес-форуму. За інформацією сербської сторони у форумі візьмуть участь крім сербських компаній, представники балканських країн, які входили до складу колишньої Республіки Югославія.

Передбачається участь Президента України В.Януковича та Прем’єр-міністра Сербії Івіци Дачича.

Контактна особа в ТПП: України Кравченко Людмила Олександрівна, тел./факс (044) 278-18-15, e-mail: kla-ier@ucci.org.ua, pon-ier@ucci.org.ua.

Контактна особа в УСПП: України Куцева Світлана Генадіївна, тел./факс (044) 278-29-81, e-mail: ved3@uspp.org.ua.

Додаток: Анкета учасника.