Урочистості до Дня Конституції

25 червня 2014 року в м. Тульчині відбулись районні урочистості з нагоди 18-ої річниці Конституції України за участю голови районної ради Олексія Петровича Авраменка, першого заступника голови райдержадміністрації Віталія Івановича Побережника, сільських, селищних голів, керівників (представників) державних установ і організацій, підприємств, громадських формувань, районних ЗМІ.
Виступаючі керівники району привітали присутніх з важливим державним святом, нагадали історичний шлях розвитку Основного закону країни, розкрили зміст запропонованих змін до Конституції України.
Прозвучав тематичний концерт за участю народної аматорської капели імені М.Д.Леонтовича, членів РМЛО «Оберіг».