Тульчинщина – це край хліборобів-трударів закоханих у пісню, це сучасний промислово-торговельний регіон, що прагне розвитку, це осередок творчої інтелігенції, відомої далеко за межами району, це священна земля наших далеких предків-слов’ян.

Урок історії з нагоди 100-річчя Української революції

16 червня 2017 року в Тульчинській районній бібліотеці (директор – Вігуржинська В.С.) був проведений Урок історії з нагоди 100-річчя Української революції 1917 – 1921 років за участю голови райдержадміністрації Миколи Підболячного, працівників культури і освіти району.
До присутніх звернувся М.Підболячний із закликом активно проводити в районі місцеві заходи до 100-річного ювілею Української революції, пропагувати славне історичне минуле нашого народу серед молодого покоління та інших верств населення, адже це – витоки нашого державотворення в ХХ столітті.
Перед учасниками зібрання виступив завідувач сектору з питань внутрішньої політики, зв’язків із ЗМІ та громадськістю апарату райдержадміністрації Юрій Хмелевський, а працівник бібліотеки Тетяна Нурізянова провела змістовний огляд наявної в бібліотеці літератури, пов’язаної з історичними подіями на Україні в 1917 – 1921 роках. 
Вернуться