Увага! З 2 липня зміняться реквізити рахунків для зарахування доходів до державного та місцевих бюджетів

Тульчинське відділення Немирівської ОДПІ повідомляє платникам податків, що у зв’язку із внесенням змін до наказів Міністерства фінансів України від 22.06.2012 №758 «Про затвердження Порядку відкриття та закриття рахунків у національній валюті в органах Державної казначейської служби України», від 29.01.2013 №43 «Про затвердження Порядку казначейського обслуговування доходів та інших надходжень до державного бюджету», від 23.08.2012 №938 «Про затвердження Порядку казначейського обслуговування місцевих бюджетів», змінено реквізити бюджетних рахунків для сплати податків, зборів та обов’язкових платежів.

Нові рахунки для зарахування надходжень до бюджетів у 2018 році діють з 2 липня 2018 року.

Інформацію про оновлені рахунки можна отримати на суб-сайті Головного управління ДФС у Вінницької області за допомогою електронного банера «Бюджетні рахунки» або за посиланням: http://vin.sfs.gov.ua/byudjetni-rahunki /