В районі проведено чергове засідання Міжвідомчої ради з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічної розвитку, запобігання насильству в сім’ї та протидії торгівлі людьми

09 лютого 2018 року  проведено чергове засідання Міжвідомчої ради з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічної розвитку, запобігання  насильству в сім’ї та протидії торгівлі людьми за участю працівників управління соціального захисту населення, Тульчинського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, відділу освіти, молоді та спорту, служби у справах дітей райдержадміністрації, представників Тульчинської міської ОТГ, Тульчинського ВП НВП ГУНП  у Вінницькій області.
Засідання проводив заступник  голови  райдержадміністрації  - Глізнєцов В.М., було розглянуто  наступні питання:
І.   Підсумки діяльності за 2017 рік та пріоритетні напрями роботи у сфері реалізації державної політики щодо попередження насильства в сім'ї на 2018 рік .
ІІ. Організація проведення корекційних програм в районі для осіб, які вчиняють насильство в сім'ї.
Стосовно кожного розглянутого питання прийняті відповідні рішення, які рекомендовані до виконання відповідним структурним підрозділам райдержадміністрації та  правоохоронним органам.
Підсумовуючи результати засідання, Глізнєцов В.М. наголосив на необхідності об’єднання спільних зусиль органів виконавчої влади, місцевого самоврядування та громадськості міста щодо вирішення зазначених питань.