Тульчинщина – це край хліборобів-трударів закоханих у пісню, це сучасний промислово-торговельний регіон, що прагне розвитку, це осередок творчої інтелігенції, відомої далеко за межами району, це священна земля наших далеких предків-слов’ян.

  • Відбулися районні урочистості з нагоди 28-ї річниці Незалежності України

    З нагоди 28-ї річниці Незалежності України 24 серпня 2019 року в Тульчинському РБК голова райдержадміністрації Віталій Чуба, заступник голови районної ради Надія Григорьєва, Тульчинський міський голова Валерій Весняний та новообраний народний депутат України Л ....

  • Державний прапор – символ України

    28-а річниця Незалежності України в Тульчині: урочисте підняття Державного Прапора України за участю голови райдержадміністрації Віталія Чуби, заступника голови районної ради Надії Григорьєвої, Тульчинського міського голови Валерія Весняного та широкої громадс ....

  • 24 серпня – 28-а річниця незалежності України

    Шановні тульчинці, дорогі друзі, співвітчизники! Від імені районної державної адміністрації та районної ради сердечно вітаємо всіх жителів району із знаменною державною датою – 28-ю річницею незалежності України. 24 серпня 1991 року почався відлік ....

В районі стартує щорічна Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства»

З 25 листопада 2014 року на Тульчинщині традиційно стартуватиме акція «16 днів проти насильства». Заходи охоплять цілу низку дат та триватимуть до 10 грудня – відзначення Дня прав людини.
З метою привернення уваги тульчинців до актуальних для українського суспільства проблем подолання насильства в сім’ї та протидії торгівлі людьми спеціалістами управління соціального захисту населення райдержадміністрації  було складено план проведення заходів Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» у Тульчинському районі.
Відповідальними за підготовку проведення заходів визначено: управління соціального захисту населення, відділ освіти, служба у справах дітей райдержадміністрації, Тульчинський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді,  кримінальна міліція у справах дітей Тульчинського РВ УМВС.
Метою проведення акції  «16 днів проти насильства»  є   підвищення обізнаності населення про те, що насильство проти жінок і дітей є порушенням прав людини, заохочення усіх громадян боротися із цим явищем;  формування у свідомості всіх верств населення нетерпимого ставлення до насильства;
Реалізація поставлених завдань передбачає проведення інформаційно – профілактичної роботи з сім’ями, дітьми та окремими особами, які опинилися у складних життєвих обставинах, проведення групових заходів з учнівською молоддю району.
Протягом вказаного періоду в навчальних закладах району і в культурно–освітніх установах за участі представників відповідальних підрозділів райдержадміністрації та правоохоронних органів пройдуть семінари, лекції, навчальні тренінги, відеолекторії, години спілкування, виставки літератури на тему попередження та профілактики насильства в сім'ї, дитячому та  молодіжному середовищах, питання гендерної рівності, формування правової свідомості підростаючого покоління.
З питань участі в проведенні акції «16 днів проти насильства»  необхідно звертатися до управління соціального захисту населення районної  державної адміністрації за тел. 2-24-56.
Вернуться