В Тульчині відбувся обласний конкурс читців «Кобзар і Україна»

13 березня 2019 року в Тульчинському коледжі культури (директор – Леонід Трачук) відбувся  обласний конкурс читців "Кобзар і Україна", присвячений 205-й річниці від Дня народження Т.Г.Шевченка. Учасників було дуже багато, діти, дорослі надзвичайно талановиті! Виконавці з 20 районів та міст області змагалися в наступних номінаціях: «Читці, вікова категорія 6-12 років», «Читці, вікова категорія 13-18 років», «Читці, вікова категорія 19-100 років», «літературно-музичні композиції», «Студентська молодь». Голова журі – народна артистка України, головний режисер Вінницького обласного академічного музично-драматичного театру імені Садовського Таїсія Славінська.

У відкритті конкурсу взяли участь начальник управління культури і мистецтв облдержадміністрації Станіслав Городинський та голова райдержадміністрації Віталій Чуба, які побажали конкурсантам успіхів та перемог.