Тульчинщина – це край хліборобів-трударів закоханих у пісню, це сучасний промислово-торговельний регіон, що прагне розвитку, це осередок творчої інтелігенції, відомої далеко за межами району, це священна земля наших далеких предків-слов’ян.

В Тульчині вшанували «афганців» та учасників бойових дій

15 лютого 2019 року в м. Тульчині відбулися районні урочистості з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 30-ї річниці виведення військ колишнього СРСР з території Республіки Афганістан. В заходах взяли участь ветерани війни в Афганістані, учасники бойових дій в АТО, представники навчальних закладів міста і громадських організацій та ін. Працівники районної бібіліотеки підготували до перегляду тематичну книжкову виставку "Афганістан - моя кривава рана". Учасники зібрання хвилиною скорботного мовчання вшанували світлу пам’ять загиблих на війні та померлих у мирний час воїнів-«афганців», всіх полеглих захисників України в зоні проведення АТО (ООС).
Почесні грамоти, подяки райдержадміністрації та районної ради, міської ради, районної спілки ветеранів війни в Афганістані, матеріальну допомогу сім’ям загиблих та померлих воїнів, активістам районної громадської організації вручили перший заступник голови райдержадміністрації Олег Боровський, заступник голови районної ради Надія Григорьєва, Тульчинський міський голова Валерій Весняний і голова районної Спілки ветеранів Афганістану Олексій Гордійчук. Для учасників зібрання прозвучала гарна тематична концертна програма, по завершенні якої було проведено покладання квітів до пам’ятної стели загиблим учасникам АТО, Героям Небесної Сотні, Меморіалу Слави, в парку «Пам’ять», до могил воїнів-«афганців». Біля могил відслужив панахиду отець Василій.
Вернуться