Тульчинщина – це край хліборобів-трударів закоханих у пісню, це сучасний промислово-торговельний регіон, що прагне розвитку, це осередок творчої інтелігенції, відомої далеко за межами району, це священна земля наших далеких предків-слов’ян.

Валерій Коровій у Тульчині представив громаді нового голову райдержадміністрації

18 серпня 2018 року в залі засідань адміністративного будинку м. Тульчина голова Вінницької обласної державної адміністрації Валерій Коровій ознайомив запрошених на зустріч представників громадськості, депутатського корпусу району, керівників підприємств, установ і організацій, структурних підрозділів райдержадміністрації, районної та міської рад, районних засобів масової інформації з розпорядженнями Президента України П.Порошенка від 17 серпня п.р. № 117 «Про звільнення М.Підболячного з посади голови Тульчинської районної державної адміністрації Вінницької області», № 118 «Про призначення В.Чуби головою Тульчинської районної державної адміністрації Вінницької області».
Керівник області подякував за плідну роботу в попередні роки Миколі Підболячному, який залишає посаду за власним бажанням згідно поданої заяви, і побажав успіхів на новій посаді Віталію Чубі. Далі йшла мова про соціально-економічну ситуацію в країні, області, районі, про суспільні виклики, ситуацію з реформуванням галузей охорони здоров’я і освіти та ін. Ми повинні повернути довіру людей до державних інституцій, просувати всі започатковані реформи вперед, консолідувати суспільство і уникати популізму, наголосив В.Коровій.
(фото районної газети "Тульчинський край")

Вернуться