Тульчинщина – це край хліборобів-трударів закоханих у пісню, це сучасний промислово-торговельний регіон, що прагне розвитку, це осередок творчої інтелігенції, відомої далеко за межами району, це священна земля наших далеких предків-слов’ян.

Василівський вело-бібліотекар

«Вело-бібліотекар» - це перевірена ідея, проект, який діє  у Василівці щоліта і продовжує діяти по цей час. Отже, ідея полягає в тому, що бібліотекар привозить книжки користувачам на велосипеді, що дуже радує односельчан, адже це економить їх час. Зазвичай книги по замовленню доставляє бібліотекар, але не обов'язково, в цьому проекті беруть участь також волонтери, які бажають цим займатися. Тому майже щодня бібліотекар або волонтери здійснюють по селу такі собі бібліовеломарафони.
Під час таких бібліовеломарафонів з читачами організовуються  додаткові заходи – буккросинг (тобто мандрування книги з дому в дім), ігри, бібліо-пікніки, бесіди про прочитане, тощо.
Бібліотекар Ковтонюк Ніна Миколаївна проводить також діалоги-огляди нової періодики  для односельців-пенсіонерів, які вже не одне десятиліття є читачами бібліотеки. Така форма роботи допомагає краще зрозуміти проблему, висвітлену в статтях, співвіднести її з місцевими умовами, виробити власну точку зору.
Волонтери Косарева Ірина та Кобзар Карина, учениці 9 класу приймають участь у багатьох масових заходах бібліотеки, ведуть гуртки дитячої творчості, адже вони дуже талановиті дівчата. Та й спілкування з людьми їх захоплює, особливо їм хочеться допомогти людям похилого віку. Вони допомагають бібліотекарю  розвозити книги по замовленню у проекті «Вело-бібліотекар», знайомити користувачів з новинками літератури.
Для більш детального ознайомлення з роботою бібліотеки-філії запрошуємо завітати на блог «Василівська бібліотека» http://vasylivkalb.blogspot.com/
Вернуться