Великі об’єкти роздрібної торгівлі області!

З метою розвитку партнерських відносин між  суб’єктами господарювання у сфері виробництва і торгівлі, налагодження та розширення співпраці, збільшення виробництва і продаж товарів місцевих товаровиробників на споживчому ринку,  надаємо дислокацію великих об’єктів роздрібної торгівлі в розрізі населених пунктів області.
Для довідок та консультацій просимо звертатись до Департаменту регіонального економічного розвитку облдержадміністрації за телефонами: (0432) 66-12-87, 66-11-80 та електронну адресу: ueco@vininvest.gov.ua.

Дислокація об’єктів роздрібної торгівлі (універсами, супер- та гіпермаркети, торговельні комплекси) станом на 01.05.2014 року