Вічна пам’ять захиснику України!

3 серпня 2016 року Михайлівська територіальна громада, представники з району прощалися зі своїм земляком, захисником України Віталієм Шестопалом, учасником АТО, який був мобілізований до лав Збройних Силах України в липні 2015 року, служив у 90-му окремому аеромобільному десантно-штурмовому батальйоні (м.Константинів, Донецької області). Згодом продовжив військову службу на півдні України.
Життя нашого земляка обірвалося передчасно 1 серпня поблизу м. Скадовськ через раптову хворобу. В його роки  - жити, працювати, піклуватися про дітей, але доля – невблаганна. В свій час Віталій Дмитрович працював трактористом у місцевому сільськогосподарському товаристві с.Михайлівка. Він був  добрим, працьовитим та завжди готовим прийти на допомогу тим, хто її потребував. В селі його поважали і любили. Віталій був справжнім патріотом Батьківщини.
Страшне, непоправне горе спіткало  родину, громаду. Поховали героя в с. Михайлівка. В траурній церемонії взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Віталій Побережник, голова районної ради Олексій Авраменко, сільський голова Віталій Ніколаєнко, районний військовий комісар РВК Дмитро Слободянюк та ін.