Відбулась чергова апаратна нарада в райдержадміністрації

22 грудня 2014 року відбулась апаратна нарада, яку провела голова райдержадміністрації Галина Роспутна за участю голови районної ради Олексія Авраменка, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, районної ради, інших державних установ і організацій, районних ЗМІ.

Учасники наради розглянули наступні питання порядку денного: 1) Про виконання заходів районної програми зайнятості населення (доповідали заступник начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації О.Мокринський, начальник районного центру зайнятості Л.Малюта); 2) Про хід проведення розрахунків за виконані роботи в напрямі тепло-, енергозбереження, проплати видатків з місцевих бюджетів (доповідала  начальник управління Державної казначейської служби у Тульчинському районі Н.Гладка); 3) Про заходи з проведення призову на дійсну військову службу та підготовки до чергової хвилі мобілізації (доповідав т.в.о. військового комісара Тульчинського РВК О.Алєксенко); 4) Про результати проведення збиральних робіт сільськогосподарських культур в 2014 році (доповідав начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації О.Паламар); 5) Про ефективність проведення заходів з тепло- енергозбереження (доповідав начальник відділу містобудування та архітектури райдержадміністрації В.Руденко); 6) Інші питання.

Під час розгляду питань порядку денного голова райдержадміністрації  підкреслила, що наш район займає в поточному році перше місце в області по легалізації робочих місць; висловила надію щодо зменшення загальної суми заборгованості з різних проплат через держказначейство; акцентувала увагу на консолідації зусиль з РВК у вирішенні мобілізаційних питань, зокрема, щодо інформаційної підтримки та патріотичного виховання молодого покоління, надання психологічної допомоги учасникам АТО з метою їх соціальної реабілітації, поставила конкретні завдання на найближчу перспективу.