Відбулась районна конференція Партії регіонів

18 серпня 2013 року в м. Тульчині відбулась районна конференція Партії регіонів, яка обрала головою районної організації партії голову районної державної адміністрації Анатолія Степановича Бузіка. Делегати конференції заслухали повідомлення попереднього голови парторганізації В.Токарєва про проведену роботу та актуальні питання розвитку партії на сучасному етапі. Голова районної організації Партії регіонів, голова райдержадміністрації А.Бузік ознайомив учасників зібрання з основними показниками соціально-економічного стану району за підсумками І півріччя 2013 року та завданнями на ІІ півріччя. Першим заступником голови районної організації Партії регіонів обрано В.Токарєва.