Тульчинщина – це край хліборобів-трударів закоханих у пісню, це сучасний промислово-торговельний регіон, що прагне розвитку, це осередок творчої інтелігенції, відомої далеко за межами району, це священна земля наших далеких предків-слов’ян.

Відбулася колегія райдержадміністрації

5 грудня 2018 року в в залі засідань районної ради та райдержадміністрації голова райдержадміністрації Віталій Чуба провів засідання колегії райдержадміністрації за участю заступника голови районної ради Надії Григорьєвої, сільських, селищних голів та секретарів місцевих рад, керівників підприємств, установ і організацій району. Учасники наради були ознайомлені з членами оновленого складу цього дорадчого органу.
Про стан використання орних земель району, в тому числі земель запасу та резерву, доповідав заступник начальника відділу у Тульчинському районі Головного управління Держгеокадастру у Вінницькій області Вадим Паламарчук. Про підведення підсумків роботи галузі агропромислового комплексу району за 11 місяців 2018 року доповідав начальник відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації Юрій Зубченко. Виступили з даного питання також заступник начальника Немирівського управління ГУДФС у Вінницькій області Мартинюк Світлана Костянтинівна і начальник Тульчинського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Алла Мельник. Про забезпечення ветеринарного та фітосанітарного благополуччя на території району з питань дотримання законодавства з безпечності та якості харчових продуктів, здійснення заходів державного нагляду, контролю, обліку та простежуваності за переміщенням тварин та продуктів тваринного походження, їх ідентифікації, оформлення та видачі відповідних ветеринарних, фітосанітарних документів доповідала начальник Тульчинського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області Юлія Щаблевська.
За результатами засідання колегії буде підготовлене відповідне розпорядження голови райдержадміністрації.
Вернуться