Тульчинщина – це край хліборобів-трударів закоханих у пісню, це сучасний промислово-торговельний регіон, що прагне розвитку, це осередок творчої інтелігенції, відомої далеко за межами району, це священна земля наших далеких предків-слов’ян.

Відбулись громадські слухання з обговорення оцінки впливу на довкілля

Сьогодні, 15 березня 2019 року в м.Тульчині, в залі засідань адміністративного будинку проведено громадські слухання щодо звіту з оцінки впливу на довкілля планової діяльності: Реконструкція золошлаковідвалу. Нарощування ІІІ-го ярусу секцій №1 та №2.

У громадському слуханні взяли участь голова райдержадміністрації Віталій Чуба, перший заступник голови райдержадміністрації Олег Боровський, начальник відділу містобудування, архітектури, ЖКГ та інфраструктури Микола Шевчук, заступник голови районної ради Надія Григорьєва, фахівці Міністерства екології та природних ресурсів України, Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів ОДА, голова Заозерненської сільської ради Ірина Барсараб та секретар Білоусівської сільської ради Лідія Герасименко, представники  суб'єкта господарювання АТ «ДТЕК ЗАХІДЕНЕРГО», інституту проектування та громадськість.

Проведення консультацій з громадськістю дає можливість зосередитися на всебічному аналізі можливого впливу планованої діяльності на довкілля та використання результатів цього аналізу для запобігання або пом’якшення екологічних наслідків в процесі стратегічного планування.

Вернуться