Відкрилась перша зміна для дітей в "Подільському Артеку"

Нещодавно в нашому «Подільському Артеку» від­крилась перша зміна, яка прийняла на оздоровлення дітей не лише з Тульчинського району, а й з інших населених пунктів області. На урочистостях з нагоди відкриття табірної зміни побували голова райдержадміністрації Галина Роспутна, директор районної виконавчої дирекції Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності Іван Попов, директор Заозерненської ЗШ І-ІІІ ст. Людмила Невеселюк, місцевий священик.
Як відомо, тривалий час тут проживали люди, переселені з Криму, які нині перебрались до Калинівського району, бо на часі виконання програми з оздоровлення дітей і табори мають працювати за конкретним напрямком роботи. Колектив «Подільського Артеку» добре підготувався до заїзду дітей, спланував виховну роботу, аби активний відпочинок, естетичні, екологічні й оздоровчі заходи сприяли виконанню основного завдання – зміцнення здоров’я молодшого покоління. Для бажаючих (а це практично всі діти) працюють різноманітні гуртки: «Вокальний», «Спортивний», «Образотворчого мистецтва», «Паперопластики», проводяться різноманітні конкурси. Головне -  відпочивальники забезпечені необхідним харчуванням, під наглядом досвідчених спеціалістів, які дбатимуть протягом зміни, аби веселе й гомінке літо сприяло зміцненню фізичного і психологічного здоров’я кожної дитини.