Відкрито агентський пункт обслуговування громадян з надання пенсійних послуг

Для забезпечення відкритості в роботі, поліпшення якості обслуговування, вільного доступу до об’єктивної і своєчасної інформації та адаптації у швидкому і мінливому сучасному світі, для громадян району  відкривається агентський пункт обслуговування громадян з надання пенсійних послуг в приміщені Тиманівської сільської ради.

Скористатися послугами агентського пункту зможуть громадяни с.Тиманівки,с.Дранки та Одаї другого та четвертого вівторка  кожного місяця з 9.00 по 12.00 в приміщені Тиманівської сільської ради.