Тульчинщина – це край хліборобів-трударів закоханих у пісню, це сучасний промислово-торговельний регіон, що прагне розвитку, це осередок творчої інтелігенції, відомої далеко за межами району, це священна земля наших далеких предків-слов’ян.

Відкривається „школа майбутнього пенсіонера”

Рано чи пізно у житті кожного з нас настає своя золота осінь. У рейтингу“найгарячіших” тем, які сьогодні жваво обговорюються в українському суспільстві - “Вихід на пенсію”. Реформаторські зміни в пенсійномузаконодавстві, законодавчі новації бувають не зовсім зрозумілими для пересічних громадян, тож нерідко люди не знають правил і норм, за якимиобраховується пенсія, з якими документами треба звертатися Пенсійного  фонду. Для забезпечення відкритості в роботі Фонду, поліпшення якості обслуговування, вільного доступу до об'єктивної і своєчасної інформації та адаптації у швидкому і мінливому сучасному світі, для Вас, шановні
громадяни, відкривається імпровізована “Школа майбутнього пенсіонера” ,яка буде проводитись останню пятницю місяця в приміщенні Управління Пенсійного фонду України Тульчинського району.

         План проведення занять на 2015 рік.

         Тож, йдемо до Школи,  збираємося на незвичайний урок!
Вернуться