Тульчинщина – це край хліборобів-трударів закоханих у пісню, це сучасний промислово-торговельний регіон, що прагне розвитку, це осередок творчої інтелігенції, відомої далеко за межами району, це священна земля наших далеких предків-слов’ян.

Виїзний прийом у Шпиківській територіальній громаді

Тульчинське об’єднане управління Пенсійного фонду України працює у напрямку удосконалення роботи по забезпеченню вільного доступу громадян до об’єктивної і своєчасної інформації стосовно пенсійного забезпечення, зокрема, шляхом проведення планових виїзних прийомів громадян в об’єднанні територіальні  громади.   
Так 11.07.2018 року відбувся виїзний прийом громадян заступником начальника управління А.І.Авраменко та  начальником відділу обслуговування громадян А.П.Горобець з громадянами Шпиківської об’єднанної територіальної громади .
В ході виїзного прийому до фахівців звернулись пенсіонери які перебувають на обліку в управлінні та майбутні пенсіонери. Під час проведення особистого прийому ставилися питання щодо роз’яснення окремих норм чинного пенсійного законодавства, визначення права на призначення та перерахунки пенсій щодо своєчасності виплати пенсій, поштовим відділенням.
На кожне запитання було надано кваліфіковані відповіді та роз’яснення згідно діючого законодавства
Вернуться