Тульчинщина – це край хліборобів-трударів закоханих у пісню, це сучасний промислово-торговельний регіон, що прагне розвитку, це осередок творчої інтелігенції, відомої далеко за межами району, це священна земля наших далеких предків-слов’ян.

Вінниччина готується до відзначення Дня незалежності України

Сьогодні, 19 серпня, під керівництвом  голови облдержадміністрації Валерія Коровія відбулася щотижнева апаратна нарада за участі керівників департаментів облдержадміністрації, установ та служб області. В ході засідання було підбито підсумки роботи за попередній тиждень та окреслено заходи, що відбудуться на Вінниччині у найближчий період. До переліку обговорюваних тем ввійшли актуальні питання життя області в агропромисловому комплексі, соціальній сфері, медицині, освіті та культурі.

Особливу увагу голова облдержадміністрації акцентував на важливості належної підготовки та проведення обласних заходів, присвячених святкуванню 28-ї річниці Незалежності України, а також відзначення Дня Державного Прапора.

Керівник регіону наголосив на необхідності належним чином забезпечити організацію заходів з нагоди цих важливих дат, вшановуючи тисячолітню історію національного державотворення, утвердження у громадян патріотизму та гордості за свою державу, звитяги українського народу у боротьбі за волю і незалежність.

«Тиждень відбудеться під знаком підготовки до відзначення Дня незалежності України. Вінниччину відвідають іноземні делегації на чолі з першими особамиЦе Маршалек Сьвєнтокшиського воєводства Республіки Польща Анджей Бентковські, член правління Лодзинського воєводства Республіки Польща Роберт Барила, гетьман Ліберецького краю Чеської Республіки Мартін Пута, заступник голови Сорокського району Республіки Молдова Юрій Тодерян. Очікуємо підтвердження про приїзд Президента Ясської повітової Ради Румунії Маріцела Попи. Також на Вінниччину прибудуть представники української діаспори в Німеччині», – зазначив Валерій Коровій.

Окрім того, делегація з Вінницької області візьме участь в урочистих заходах, присвячених Дню незалежності України, що відбудуться в столиці нашої держави – місті Києві.

Вернуться